Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze vytýhnout ovládací páku z těla baterie

Zdarec, jedu výměnu kartuše podle návodu zde:

http://hobby.idnes.cz/hobby-domov.aspx?c=A090316_1 63938_hobby-domov_bma

bohužel mám potíž v bodě 3:

3) Opatrným tlakem směrem vzhůru vytáhněte páku z těla baterie - ovládací páčka kartuše je vsazena do vybrání páky a zajištěna šroubem.

Ani opatrným ani násilným tlakem nechce páčka povolit a nelze ji vyndat.

Nějaké rady? díky

Použijeme mírné násilí. Nepomůže li, použijeme násilí větší a ještě větší.]:)
Hlavně jestli je dost povolený ten červík. Zkus páku polít několikrát vařící vodou, teplotní roztažnost materiálu pomůže páku uvolnit. (možná, aspoň mě to při stejném problému pomohlo).

díky, silou se to podařilo, horké vody ani nebylo třeba, dál jsem odšrouboval kovovou (či pochromovanou) krytku. Pod ní v kovovém čemsi (zlatavé barvy) mám asi tu kartuš. A tu tahám jako řepu, ale opět nechce ven. :( Pls help.

vše se víceméně povedlo, až na to, že ta potvora šroubek mi skočil přímo za sporák a ani uzlíkem s magnety v sáčku na koštěti se mi ho nepodařilo vylovit :( tak mě zítra čeká ještě nákup, ale již to funguje jen páka není dotáhnutá.. tak díky moc všem za pro mě velmi cenné rady :) !