Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Založenie novej záhrady - trávnik

Dobrý den ,

potrebujem opat poradit - nejaku dobru radu , zakladam 1x zahradu tak nemam az také skusenosti , na zahrade som si porobil kaskády a chcem vysadit trávnik, ale k tým kaskádam sa urcite nedostanem z kosackou, ako by ste to vyriesili ??? Co keby som dal oklo kaskád chodník z kačírku ??? Nebude to vadit pri kosení ??? Alebo poradte nieco iné ??? Nejakú foliu ??? Dakujem, za prípadné rady

Minitrávníčky? Předpokládám, že trávník má být dole, v tom nevyvýšeném prostoru. Je to odhadem cca 40m2. Na trávník vřetenovku, na obsekávní kaskád vyžínač.
Vymýšlet teď chodníčky se mi zdá trochu pozdě, navíc to není jen o nasypání kačírku, ale je potřeba pod něj dát nějaký podklad, který tráva neproroste (třeba tu nokovku, co je kolem kaskád).