Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Keramicka dlaždba do paneloveho domu

dobry den, viete mi povedat aka je bezná cena za položenie keramickej dlažby v nebytových priestoroch panelovych domov (priemerna dlažba + práce)/m2 ? som už starší dôchodca a v tychto veciach sa už nevyznam... domovy spravca hovori o cene 9 tis. za m2 ale to sa mi zda nerealne... dakujem za radu.

pokladali jsme ted dlazbu v celem dome (nechali ji polozit) a cena byla cca 350 Kc /m2 prace + 200,- Kc/m2 dlazba (byla to slinuta, polska, dobra, ale dosti levna - rako by stalo 400,- Kc na m2). 9 tisic na m2 je uplna kravina.
ruzne ceniky pro orientaci jsou na netu, ted narychlo jsem nasel treba tohle Cenik.html