Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátová sluchátka?

Mám starou Nokii 6300 a k ní ty nejobyčejnější nikoácká sluchátka. Zvykl jsem si poslouchat mp3 při práci na zahradě (řezání dřeva, sekání trávy), při jízdě na kole apod.

Problém je, že ty pecky vypadávají z uší, každou chvíli zavadím o kabel a sluchátka si vytáhnu. Takže bych chtěl nějaké bezdrátové.

Dejte mi tip na nějaké "sportovní" skoro neviditelné (nechci žádné obří placky na uších) za co nejnižší cenu :-)

Máš nebezpečné zvyklosti, koleduješ si o težký úraz.

Zvykl jsem si poslouchat mp3 při práci na zahradě (řezání dřeva, sekání trávy), při jízdě na kole apod.

- pri řezání dřeva nepostrehneš odchylky chodu pily, zničíš pilu alebo dôjde k inej nebezpečnej události, podle typu používanej pily, iná činnosť ako práca samotná rozptyluje pozornost
- pri sekání trávy zničíš sekačku, nepostrehneš odchylky chodu motoru, napr snížení otáček jak chytí a namotá nejaký provazek, nepostrehneš akustická upozornení tretích osob
- při jízdě na kole ztráciš prehled o okolí, neskoro registruješ zozadu blížiace sa vozidlá, pozde postrehneš akustická upozornení

Proste zbytočne zvyšuješ riziko u stejne potenciálne rizikových činností.