Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vadný plovákový spínač u kal. čerpadla

Zdravím všechny co poradí. Přestal fungovat plovákový spínač u kalového čerpadla. Uřízl jsem ho, sletoval dráty a zaizoloval samovulkanizační páskou electrix 221, vyčerpal jímku, čerpadlo odpojil od elektriky a vytáhl z jímky. Můžu to tímto způsobem opakovat aniž by časem došlo k probití izolace? Stále zůstat v jímce asi nemůže s tím, že bych jen zapínal a vypínal čerpadlo odpojením od elektriky. Dík za názory odborníků.

Ve Vašem okolí se jistě najde někdo, kdo převíjí elektromotory a opravuje čerpadla. Doneste mu to, on Vám tam dá celý nový plovákový spínač. Vaše řešení se sice dá s trochou nadsázky z teoretického hlediska považovat za dostatečné, ale ve skutečnosti je to velmi nedostačující a přímo ohrožující na životě.