Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno elektrocentrála

Zdravím, potřebuji na místě bez elektřiny vyvrtat pár děr do betonu, chci použít elektrocentrálu s výkonem max. 1,7 Kw, vrtací kladivo má 1050 W utáhne to ta centrála při plném výkonu kladiva?
děkuji za odpovědi

Teoreticky ano, ale závisí velmi na způsobu regulace výkonu té vrtačky. Pokud má plynulý rozběh a regulaci otáček, pak to bude bez problémů, ale pokud se jedná o různá bourací kladiva, nebo levné rozbrušky a CO svářečky, tam je velký rozběhový proud a jistič vypadne. Pokud je to na hranici, je dobré vrtat bez přestávky.:-)