Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spaní v hicech - volba větráku

Ahoj,

Jaký byste mi doporučili stolní větrák nebo něco takového co rozhání vzduch a je to relativně tiché. Potřeboval bych to na noc do těhle hiců, nemůžu mít totiž otevřené okno - železnice a následná hlavní silnice kde se tyto dvě tratě protínají, způsobuje neúměrný hluk i v noci. Projíždění tiráků, motorkářů a troubení vlaku před přejezdem, to se prostě nedá spát s otevřeným oknem.. Klimatizaci neplánuji.
Díky za případné tipy!!!

Já jsem s mobilní klimoškou docela spokojený.Samo,že klasická klimatizace je lepší,ale cenově+esteticky(bedna na fasádě)+použití pár týdnu v roce my vychází ta mobilní.V létě,když jsou opravdový pařáky ji pouštim tak hoďku-dvě před spanim a krásně to vychladí-ale spát se u toho nedá::)