Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dostat z laku kapky barvy?

Moje manželka aktivistka natírala a kapky černé barvy ulpěly na stríbrné metalíze motorky.Chtěl bych se zeptat jestli má někdo skušenosti s odstraněním.Barva je zaschlá.Díky za případné nápady a zkušenosti...

No pokud je to syntetika tak bych to vyzkousel odstranit uterkou namocenou v syntetickem redidle oznaceni 6006. prvne bych na kapky aplikoval lehkym namocenim a zhruba po 5 minutach bych krouzivym pohybem stiral cakance dolu. Melo by to jit pokud barva neni priliz stara. To jste mel peknyho nerva co? Me uz by odvezli!.-)