Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upomienka na zaplatenie provizie AUKRU po vyse dvoch rokoch a par mesiacoch

Zdravim,

Minule mi na mail prisla upomienka na zaplatenie dlzoby aukru, ny myslel som ze je to nejaky vtip, prislo mi presne toto:
Dobrý deň,

na Vašom užívateľskom účte evidujeme dlžnú čiastku. Podľa našich Obchodných podmienok, s ktorými ste súhlasili pri registrácii, je každý užívateľ povinný uhradiť dlžnú čiastku za služby v momente, kedy táto čiastka presiahne 1,660 Eur.
Keďže je Vaša dlžná čiastka vyššia, vyzývame Vás k jej úhrade. Presnú výšku dlžnej čiastky nájdete na billing.php.
Uhraďte túto sumu na bankový účet Spoločnosti č. ú. 2427119253/0200 vedený u Všeobecnej úverovej banky, a. s., ul. Gorkého 9, 813 20 Bratislava. Ak neuhradíte túto čiastku alebo od Vás neobdržíme návrh na riešenie tejto záležitosti do 04. 05. 2012, sme pripravení podniknúť právne kroky k vymáhaniu tejto pohľadávky.

Pokiaľ ste platbu už previedli, považujte tento email za bezpredmetný.

V tejto záležitosti sa na nás obracajte pomocou kontaktného formulára Contact2.php.

S pozdravom

Aukro tím

PO PRVE: neviem ci to neije nejaky podvod ci si niekto nechce len tak zarobit pekne peniaze ci to vobec naozaj poslalo aukto ved vsimnite si hned tam daaju cislo uctu atd.....
Po druhe: pozeral som svoj stary ucet a mal som tam dlzobu 41,81 euro, raz som kupoval od poslkeho aukra tovar a nakoniec som zanho nezaplatil lebo som to prehodnotil ze su to lacne napodobeniny, potom mi aukro odrazu vyrubilo 42 eurovu dlzobu pisal som im zaco to je,,,,,je blbost ze je to za proviziu taku vysoka suma nemoze byt za proviziu a oni mi vypisali 4 cisla aukcii, ale co ja stoho mam nemozme si pozriet zaco to je ani nic, lebo je to uz v archive,,,,
Dokedy maju vlastne narok na tuto pokutu ???? ved presli uz vyse 26 mesiace od kedy mi vyrubili pokutu

Aj som im pisal ze nebudem platit za ich vymyslene vyrubene pokuty, cele aukro je banda zdieracov, uvidim ako sa to vyvynie po 4. maji dokedy im mam podla mailu zaplatit. A po dalsie v tom maili ani nepise moj nick na aukro ako keby bol robeny pre vsetkych a nie iba premna, je to podla mna cele nejake podozrive a hlavne ta ich veta: ze im dlzim 1660 euro a Keďže je Vaša dlžná čiastka vyššia, vyzývame Vás k jej úhrade.....

Ak ste niekto dostal podobny mail prosim skontaktujte sa so mnou.

Vopred dakujem za rady

Užívateľom, ktorí si nezriadia fakturačné konto, bude vyúčtovanie provízie a poplatkov zasielané priebežne. V prípade, že suma na úhradu dosiahne sumu 1,660 € (50,00 Sk), bude vyúčtovanie spolu s uvedenou dlžnou splatnou sumou a ďalšími údajmi potrebnými k vykonaniu platby (číslo účtu Aukro, variabilný symbol platby) oznámené pravidelne 1x mesačne.

z4_2009.php

Více: Contact2.php Poplatky a provízie -> Ako mám uhradiť...

Vyherne maily nemam hladal som hoci mam v archive 16000 mailov nic mi nenaslo, a dakujem za upozornenie nastastie tam pise iba 1,660 euro namiesto 1660e, oplati sa im stym ist na sud ??? pre 42 euro ??? lebo ja im zaplatit nemienim ani nahodou

jestli jsou u vás jako u nás inaksní firmy, které posílají k soudu krabice s žádostma o soudním vydání platebního příkazu, tak se jim to vyplatí, protože všechny náklady zaplatíš ty, tj. jistinu dluhu, úroky, soudní poplatek, náklady na vymahání (v jakékoliv výši) a případně exekuční náklady. Kontaktuj aukro, nechť ti zděli podrobnosti o těch aukcích, každopádně dost pochybuju, že nevíš za co to máš. Kor keď kurvíš aukce.

Aukro da navrh na vydanie platobneho rozkazu, sud rozkaz vyda, ty sa musis odvolat, inak nasleduje exewkucia a tam sa uz nikde neodvolas.
Pri odvolani musis zaplatit sudu spravny poplatok, cize pri tvojej ciastke a pokial si nie si 100% isty, ze vyhras a ze aukro nasledne zaplati vsetky tvoje trovy by som im radsej zaplatil.
Konzultacia s pravnikom ta vyjde asi drahsie ako je tych 42 eur a bez pravnika by som na sud byt tebou moc neliezol.

Pokud jsi si jistý, že žádný dluh nemáš. Jednoduše jim napiš na uvedený kontakt, pokud možno slušně, bez sprostý slov a uvidíš co bude. Buď uznají svou chybu, nebo doloží tvůj dluh a pak prostě zaplatíš.
Taky jsem dlouho dluh neměl, aukro nevyužívám tak často. Nejdřív byla částka 50Kč jakože jejich provize a než jsi to přečerpal nemusel jsi platit. Pak to snížili tuším na 15Kč a ejhle už jsem byl dlužník..