Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boj s popencem a životnost Bofixu

lidi, chci se zeptat, zda se může snižovat životnost resp. účinnost bofixu, když ho naředím a nechám ho tak rok dva? Rozlezl se mi na zahradě popenec, tak jsem se ho jal likvidovat výše uvedenou směsí, bofix krásně kvete dál. Díky za pomoc.

Většinou se má přípravek po naředění hned použít. Nikdo negarantuje účinnost po naředění. A přípravky jsou nejúčinější ve stádiu růstu, když kvete, tak už tolik hmoty netvoří a vstřebávání je zhoršené.