Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Závada Indesit WITL106

Dobrý den, mám pračku Indesit WITL106, která zajímavým :-/ způsobem chcípla. Při zapnutí napouští vodu, pak trochu vypustí a párkrát se pokouší rozběhnout motor. Nakonec to skončí blikáním kontrolky zámku (červená, rychle) a žehličky (zelená, pomalu). S motorem i bubnem jde otáčet bez problémů. Neví někdo, co s tím? Drobnější opravy jsem schopen si udělat sám, jde o to, aby servisní oprava nestála víc :-? než nová pračka...

Díky předem. Jarek

Dobrý den, měli jsme ten samý problém, i tuším máme přesný typ pračky, měli jsme to naštěstí v záruce a byla vadná řídící jednotka, jakmile dorazím domů podívám se do manuálu a zjistit možnou příčinu dle ledek. Kdyby to byla taky řídící jednotka tak nevím zda by se oprava vyplatila.