Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maxitherm x Eternal in, Remal

Dobrý den,

má někdo zkušenosti s eternalem in, popř. Remalem, oba jako termo verze nátěrů? Chtěli jsme si koupit maxitherm a prodavač řekl, že je to zbytečně drahé, že remal, popř. Eternal in fungují úplně stejně. je to pravda?

Děkuji!

Dominika
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: MAXITHERM x ETERNAL IN, REMAL
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Ani jeden neznám, ale loni jsem natřel jednu stěnu na chodbě barvou Actin Thermo San a maximální spokojenost.
Každý rok stěna vlhká, plesnivá atd. (je to slabá stěna do zahrady ještě s překladem) a letos nikde nic. Stěna suchá a žádná plíseň a to letošní zima na vyzkoušení byla myslím víc než dobrá :-) Cena ovšem taky nebyla úplně lidová