Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte kvalitní gril na dřevěné uhlí

Dobrý den,
prosím, máte někdo vyzkoušené sloupcové grily na dřevěné uhlí? Příp. další různé grily, např. kotlíkové grily? Můžete poradit jaký typ je kvalitní co se týče tloušťky materiálu, stability...? Nechceme levný supermarketový gril, který vydrží jednu sezonu, ale zase chceme gril za přijatelnou cenu kolem 2000, max. 2500. Předem moc děkuji za radu a přeji krásný večer. M.

Soused má Hecht, který aktuálně stojí 3999,- dá se přiklopit, teploměr má, boční topení na uzení nikdy nepoužil a hlavní vada je aktuální obsluha, která vše usuší a zbriketuje.
Každému jeho Poděbrady.

No jo no, to je tak, když je hlad a vidina toho, že když to pořádně oroštuju, tak je to za půl minuty a ono je to na škvarek. Jak jsem psal, brigetování napomáhají ty super marinády-nejlepší je pořádná olejovka či medovka, to je pak uhel výstavní.:-D