Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzduchové kladivo

Chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s použitím vzduchovéh kladiva. Potřebuji odstranit dlaždičky ze stěny, oklepat omítku kolem oken a pár drážek na kabely. Bude na tuto práci dost výkonné?
Nechci si elektrické pneumatické kladivo půjčovat, a je podle mě také na celodenní práci dost těžké. Mám doma kompresor, a tak mě napadlo, použít vzduchové kladivo. Zdá se pěkně malé, s váhou a cenou by to také docela šlo.

http://www.levneelektro.cz/p142059-vzduchotechnika -a-prislusenstvi-erba-vzduchove-kladivo-(er-18055)

Kdysi jsme u firmy měli tyto kladívka 3. Na osekání obkladů vcelku dobré, ale omítky nesmí být moc cementové. Jsou pak dost tvrdé a práce už je horší. Často praskaly pružiny kterými je nástroj zajištěn v kladívku. I tři denně. Postupem času ty kladívka upadly do zapomnění.
Tím nechci tvrdit že na menší práce kolem domku nevyhoví.