Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Montaz okapu bez pajeni a spojovani

Zdravim Vas

zajimalo by mne co mi hrozi nebo proc nelze spojovat okapy pouhym presahem, bez pajeni nebo nytovani nebo lepeni.
Jedna se mi o to ze tyto naradi potrebne nemam, shanet se mi ho nechce, jedna se pouze o stodolu a nevidim duvod proc bych jenom diky spadu nemohl tyto komponenty spojovat pouhym prekryvem.

Dekuji za nazory

Dusan Koval

Inak neviem od akeho vyrobcu mas okapy, pretoze ak je to nejaky uceleny system tak na spajanie vacsina vyrobcou dodava taku spojku na to urcenu, nic sa nenituje ani nespajkuje, dokonca ani tmel tam netreba (v tej spojke je take vrubkovane gumene tesnenie) ako to asi vyzera najdes napr. na obrazkoch tu