Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vysílačky PMR - SilverCrest Twin Talker z Lidlu

Ahoj.
Máte někdo zkušenosti s PMR vysílačkami SilverCrest, tuším že typ Twin Talker 4810 z Lidlu za 799Kč? Měli je v předminulý ten a někde ještě jsou. Má to cenu kupovat je na spojení z lodi na břeh při rybářké vbýpravě, občas mezi dvěma za sebou jedoucími auty, či na turistické vycházky?

Pánové díky za účast. Prozatím jsem usoudil že se bez vysílaček ještě nějakou dobu obejdu. A až to přijde, pravděpodobně zvítězí můj dřívější favorit. TOPCOM Protalker PT-1078. Vodotěsné kvůli rybařině a geocachingu v dešti.

oprašuji vlákno, koupil jsem v Lídlu PMR 8000 B1, asi další série, a mám dotaz na případné majitele starších vydání. Vysilačky jsou bez sluchátek, chtěl bych nějaké dokoupit a nevím jak originály fungujou : jsou to jenom sluchátka anebo mají přepinač pro vysílání/příjem něco jako handsfree v telefonu ?
díky i za jiné zkušenosti, teprve se s tím seznamuji, jsou to moje první PMR.
dík

Mám starší model vysílaček a v balení bylo ke každé vysílačce handsfree. Je to jedno sluchátko do jednoho ucha s mikrofonem a tlačítkem PTT. Konektor to má běžný 3,5 mm jack s tím, že je jedna linka na sluchátko, jedna linka na mikrofon. Hezký den.