Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 125ccm moto

zdravím, chtěl bych se zeptat..dělam řidičák na motorku 125 ccm a nemám moc zkušenosti s výběrem motorek, chtěl bych si koupit nějakou už jetou nejlépe enduro či motard. Líbila se mi Yuki 125 sm ale jedna polovina lidí tvrdí, jak je poruchová a špatná a druhá polovina zase tvrdí že je bezvadná a spolehlivá. Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti ohledně Yuki..co je na tom pravdy atd. popřípadě poradit p které značky brát a které ne ale nepotřebuj zase nejdrašší mašinu ;) Díky

zase nejsou miliony na motorku :/ kamarád má právě přesně tu Yuki kterou chci ale zatim mi o tom nic moc neřekne..má jit teprve měsíc :) Ale líbí se mi hodně už jsem na ní i jezdil..jede krásně a krásně se ovladá jenom jsem se právě chtěl zeptat jestli je značka Yuki spolehlivá, ať mám jistotu že se mi to někde v půlce cesty nerozsype ;) hodně lidí má totiž výhrady proti čínám :/