Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem whirlpool nebo baumatic

Zdravím Vás,
chtěl bych se Vás zeptat jaká značka spotřebičů je lepší. Chtěl bych koupit troubu,sklokeramickou desku, myčku a mikrovlnku. A nemohu se rozhodnout od jaké značky. Poradíte mi někdo jaké jsou klady a zápora dané značky? Jaké máte zkušenosti atd. Budu moc rád. děkuji

Já mám sklokeramickou desku a troubu Whirpool a jsem spokojená (tedy zatím cca 2,5 roku :-)...) Vím, že kdo měl třeba i pračku Whirpool, byl spokojen.
Ne každý chce indukci a ne každý je s ní spokojen (jak tu radí ostatní), protože např. na ni nemůžete hodit každé nádobí, jaké se vám zachce atd. Já si na sklokeramiku nemůžu stěžovat....