Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kdo vyrobí samonosnou bránu?

Zdravim,můžete mi někoho doporučit na výrobu smanosné brány i s elektrickým motorem?průjezd by měl být 4.0m,a výška kontstrukce 1,40m,našel jsem i na internetu levnější varianty kolem 10tis,ale bohužel je to z hodně slabých profilů,takže si radši připlatím a chci vrata opravdu ,,bytelné,,.můžete někoho doporučit?nejlépe z Plzeňského Kraje.Díky

Dobrý den ,
také se chystám na stavbu samonosné brány ,ale mám několik dotazů se kterými by jste mi snad pomohl ?
1. u mne se jedná o stání a vjezd 2 osobních vozidel ( stání vedle sebe ) a nevím na pohodlný vjezd jakou šířku stání ?
2. v případě že je vjezd X metrů jak velká je nakonec fyzicky celá samonosná brána ? otvor + kolik metrů navíc ?
Moc díky za pomoc .

P.S.od koho budete nakupovat pojezdy + motor ?

Zdravim,pokud vozidla budou stát hned za bránou,tak bych to viděl na průjezd kolem 4m,jinak pokud budou vozidla stát třeba 4m za bránou,stačí vám průjezd i 3m(3m vám projede i Tatra)

co jsem koukal já na samonosné brány většinou je průjezd 4,2m tak potom je celková dělka brány 6m,tedy 1,8 je pořád ,,zajetý,, za plotem-určitě na to bude i nějaký vzorec-jde jen o to aby brány byla alespoň trochu vyvážená i na druhou stranu...

co jsem koukal tak pojezdy většinou kdo vyrábí samonosné brány tak dodává ktomu,motor koupím asi na aukru,je tam komplet i s ovladači za 6tis:-)

Dobrý den ,

ano auta budou stát hned za bránou . Bude tedy dostatečný vjezd 4m ? Tak aby mohla auta vyjet nezávisle na sobě (1x OFF road a 1x oktávie ) .
Počítat tedy díra + 1,8 metru ? Jedná se mi o to že jsem limitován velikostí pozemku :-/.

Díky ...

P.s. kolik máte rozpočet či počítáte za celkovou parádu včetně el.pojezdu ?