Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zteplení podkroví včetně obložení palubkami jak nato??

Vím že těchto dotazů je dokola dost,ale před pár lety jsem špatně zateplil tak se chci ujistit.
Mám neodvětrávanou střechu krytina kanadská šindel.
tlouštka trámů je 14 cm.trámy mám ošetřeny
1.Vím že musím vytvořit mezeru pro odvětrávání použitím difuzní folie např jutadach 95,115,135.(je jedno jak tu folii otočím?)
2.pro větší izolaci přibiji na trámy latě kolik by mělo být té izolace na 24 se asi nedostanu.
3.nevím jestli obalit i trámy,přes střechu nezatíká asi 5 let stará.
nevím jakou použít parozábranu a jak ji správně otočit a musí být mezi pározabranou a palubky mezera nebo může být na těsno a už vůbec nevím pokud dám další izolaci přes trámy jak potom připevním palubky?
Děkuji za každou radu a nějaké obrázky pokud možno.

Takže pro větší tlouštku použiji nějaký krokvový držák,tim pádem budu mít plnou izolaci i přes trámy.Jak potom na tu parozábranu mam ji umístit nakonec přímo na izolaci a nato přimo palubky? co hřebíky nepoškodí moc parozábranu.Předpokládám že ta parozábrana tím AL o interieru.