Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Slyším odpadní trubku v umyvadle

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně toho, že po vyměnění flexi odpadní hadice (místo sifonu) je nyní z umyvadla slyšet kdykoli člověk spláchne (ne jen v našem bytě), když vypouštím vanu nebo když se pustí voda v kuchyni. Před výměnou nebylo slyšet vůbec nic a vyměnili jsme totožný kus. Nevíte čím by to mohlo být? Omluvte trochu žensky napsaný dotaz :-D a děkuji předem za odpověď. S pozdravem Zuzka

A je ta flexi hadice prohnutá do tvaru písmene U?
Jinak tu flexi mi taky v obchodě nutili, "než se patlat s napojením sifonu za roh" a že prej vůbec nesmrdí...
Prdlačky, smrdí a když jsem ju podruhý vyměnil, nakonec jsem nakoupil všelijak zahnutý kolena s gumovým těsněním a napasoval to za ten roh ze sifonu a je klid.