Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pokládka dlažby - řezaný kámen

Dobrý den,
Mám v plánu dělat dlažbu u domu, nepravidelný řezaný kámen
V pokládce a betonovém podkladu mám jasno ale nevím jaké množství podkladu z drceného kameniva..

V projektu mám:
1. stání pro auto (cca 42 m2 (6x7 m))
2. chodníček (cca 23 m2 (19 x 1,2 m))
3. terasu (17,5 m2 (3,5 x 5 m))

může mi prosím někdo poradit jaké kamenivo a jaké množství?
podle toho co jsem našel, tak pod stání pro auto je vhodné dát cca 40cm silný podklad.
Pod chodníček a na terasu jen cca 20cm silný podklad.

Zajímá mě hlavně, kolik kubíků(nebo tun) podkladu objednat.

Děkuji moc všem za pomoc..

Mám za to že,jste myslel řezaný kámen a ten se nekupuje na m3 ale na m2, pokud si ho neřežete sám,takže zhutnění ,struska nebo kamenivo ve dvou vrstvách hrubosti ,chodník 25 cm,cesta 40 cm a do suchého betonu se pokládá kámen,jsou i speciální lepidla na lepení,nebo malty pytlované na kámen,dneska všeho přehršle jenom platit.