Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koberec na kachlicky

Dobry den.
Chci polozit do detskeho pokoje koupeny koberec. Na podlaze je dlazba (kachlicky asi 40 x 40 cm).
Jakym zpusobem mam zabranit vytlaceni spar do koberce? Uvazoval jsem o podlozeni miralonem, ale v nekolika prispevcich se to tu nedoporucuje (miralon se pry zvlni/rozslape, koberec po nem klouze).

Vaclav

Vím že je to starý dotaz, ale pro budoucí otázky tohoto typu, mohu z vlastní zkušenosti doporučit položit koberec na podložku pod koberce. Mirelon tam nemá co dělat, ten je pouze pod plovoucí podlahu. Tohle jsou speciální podložky pod koberce. Název prodejce uvádět nebudu, ale když si to zadáte do vyhledávače tak vám to určitě něco vyhodí.
Navíc je to super po takovém koberci chodit a zároveň hyper super tlupí zvuk a izoluje teplo.