Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak na opracování měkké gumy?

Ahoj všichni,

potřeboval bych nějak zmenšit průměr kolečka myši z měkké gumy. Nějak nabobtnalo či co a teď drhne. Nerad bych si ho zničil, ta myš je jinak fajn. Mohl bych ho třeba opižlat žiletkou, ale to by zůstalo zubaté. Takže ošmirglovat, ogumovat o stůl, ... ???

Dávám to sem a ne vedle do pc poradny, protože jde o obecné opracování materiálu.

Spíš bych čekal, že někdo rozvede myšlenku a nabídne řešení třeba hasícím přístrojem, zmrazovacím sprejem ....:-D Rovněž varianta pilníčku a zvětšení otvoru se jeví jako příhodná.;-) ale to už by bylo mimo zadání zmenšit průměr kolečka.