Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ryhy na autoskle

Zdravím,má někdo zkušenost s leštěním rýpanců na čelním skle u auta?Případně nějaký konkrétní přípravek,jestli je funkční?Díky za jakékoli info.P.S.Chci se jich zbavit.:-D

Taky jsem poškrábal přední sklo v zimě kdy jsem zeškrabával led, neudělalo to hluboké škrábance, nešli cítit při přejetí prstem, ale vidět byli hodně, cca po roce po nich není ani památky. Se to nějak samo rozleštilo stěračema :D