Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Český návod Videorekordéru Panasonic NV-HD600

Dobrý den,
právě jsem prolítal všechny možné stránky počínaje seznamem a googlem (také panasonic.cz) a nemohu dohledat český návod k Videorekordéru Panasonic NV-HD600. Sehnal jsem pouze anglický, ale ono to je pro starší dámu a bude jistě ráda, když to bude česky.
Prosím o radu, jest-li a kde se dá takový návod sehnat.
Děkuji pěkně

Je toho na asi 60 stránek, scanovat se mi to nechce. Dej mi adresu poštou tady a pošlu Ti to, já to nepotřebuju, to video nemám. Myslím si že to bude dost podobný, nevím tedy jaký je rozdíl mezi typem 600 a 650. To EE znamená myslím provedení pro evropu. Ten model 650EE byl stereo HiFi myslím sedmihlavý, ale už si to přesně nepamatuju.