Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vadí guferům olej WD-40?

Ahoj,
potřeboval bych u motorky něco promazat olejem WD-40, protože je ve spreji a dostane se všude. Kapátkem se tam nedostanu. Potřeboval bych vědět, jestli ten olej nějak nemůže poškodit gufera, protože při tom bude stříkat na gufero a vím, že některé oleje se na gumu a pryž nemají používat. Dík moc!

Na netu jsem našel tohle, takže by to guferům asi vadit nemělo ne?

Na jaké povrchy či materiály může být WD-40 použito?
Výrobek lze aplikovat téměř na všechno. Může být bezpečně použit na kovy, pryž, dřevo, plast a na barvené kovové povrchy, aniž by byl poškozen nátěr. Mezi povrchy, na které nelze použít patří jen polykarbon a polyester.