Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Shnilá plomba

Zdravím ve spolek, na chatě mi přes zimu shnila plomba na vodoměru, fyzicky tam pořád je, ale už tam nedrží, může mi za to dát vodárna nějaký postih když jim zavolám, že chci novou?

Kolegovi z práce se stalo přesně to samé, na chatě má vodoměr ve skruži na zahradě a prostě plomba shnila a upadla. Volal na VAK, vysvětlil situaci a slíbili, že dají novou plombu. Když tam ještě ani cca po měsící nebyla, tak jim napsal mail, že jim upadlou plombu hlásil tehdy a tehdy, a že pokud by pak po něm chtěli něco vymáhat za neoprávněný odběr nebo podobně, že mají smůlu. Když jel na chatu příště, plomba už tam byla, nic neplatil. Happy end.