Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Inspirace pro nápis :-)

Dobrý večer,
Potřeboval bych dodat nějakou inspiraci pro označení pozemku. Máme pozemek u chaty podél řeky v nádherném místě, kde chodí rybáři, vodáci a turisté. Nechci ho oplocovat, ani zakazovat přístup, je to v klidné lokalitě a vyloženě balzám na duši, tak ať slouží i ostatním.
Jen bych chtěl dát tak trochu najevo každému, že není na obecním a trochu tak vybídnout k lepšímu chování. Prostě nápisy jako soukromý pozemek a podobné mi nesedí. Chce to něco jako "tady je Krakonošovo" :-) a nic mne zajímavého nebo vtipného ne a ne nakopnout.
Pokud možno kratší nápis, vtip nezaškodí a nic drakonického. Tak jak jste na tom s básnickým střevem ? :-D

No paráda a děkuji všem, nejprve zkusím něco "lidského" :-) jen tak na papír, pokud to zabere, tak udělám nějakou "spešn" ceduli a dám foto.
Pokud budu muset přitvrdit, pak foto raději nedám :-[ .
Označím téma jako vyřešené, ale klidně přidávejte další nápady a zkušenosti, budu rád.
Ono to naše chování v přírodě a k přírodě je velké téma, a věřte, že jako rybář už jsem viděl věci, které o našem živočišném druhu vyprávějí romány......

Nebo analogie s dopravníma značkama. Třeba cedule jako zákaz vjezdu s nápisem
"soukromý pozemek, vstup zakázán" a pod tím dodatková tabulka "neplatí pro slušné lidi"
(nebo "slušným lidem vstup povolen")
-------------------------------------------------- -------------------
Nebo: "Tady je to moje.. Chovejte se tu jako zvířata, tedy nedělejte b.rdel" (nebo nějaký slušnější výraz):-)