Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Falesný strop na půdě, kde plánuji pokojíčky

Dobry den,
muj domek ma sedlovou střechu. Na pude planuji udelat 2 pokojiky pro deti. Naplanoval jsem si, ze se udela falešný strop na kleštinach, ktere spojuji krokve ve tvaru pismena A. Mam naplnovane nastrikani strechy i stropu izolacni penou.
Uz jsem se chystal vyrazit pro OSB desky, kdyz jsem si vzpomnel, ze vlastne uplne nevim, jak by to melo byt s vrchnim zaklopem. Predpokladal jsem, ze na klesiny dam OSB desky a na ne se ze spodu nastrika izolacni pena.
Bude to takto stacit nebo jeste musim mzi klestiny a OSB desku nebo nad OSB desku dat nejakou folii, izolaci, ci neco jineho? Jedna se mi to tom, aby za chvili neresil shnile OSB desky na kterych je izolace a musel bych vyhodit OSB desky i nastrikanou izolaci.
Diky za radu.

Petr Podrabsky

Proto jsem se radeji zeptal driv, nez budu vymyslet uz vymslene.
Takze bych mel dle obrazku na klestinach mit difuzni kontaktni folii (cerveno bila vrstva)?
Na folii se ze spoda nastrika izolace (icynene). Z ceho se sklada vrstva nad cervenobilou vrstvou (folie) a nad latemi? Ta vrstva s prelozenymi asi prkny?? Z ceho vrstva sklada? Drevena mrizka nebo snad osb desky??
Petr