Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Omývatelná guma před kuchyňskou linku

Dobrý den, budu se stěhovat do garsonky a jelikož je v celém pokoji koberec a to i před kuchyňskou linkou, chtěl bych tam dát nějakou průhlednou omývatelnou gumu nebo něco podobného, abych ten koberec pri vaření nezničil za pár měsíců. Hledal jsem na netu, ale asi to neumím správně pojmenovat. Nemohli byste mi něco doporučit, rozměr by to měl být cca 2-3m krát metr. díky

Nechci radit, ale nějaký rantl po okraji linky záhy prokleješ. Bude děsně překážet a když rozleješ kvůli tomu zadrhnuvší hrnec s držkajdou, prokleješ to do prapředků. Též krájet mrkev či jiný plevel na kraji bude zhola nemožné. Léty zkušeností, když bejvalka naordinovala do kuchyně koberec "a basta" vím, že je to největší blbost. V kuchyni padá různá potrava i odpady na zem, nevšímneš si okamžitě, zahamcá se to do koberce a tentýž bude za rok stejně víc připomínat prkna v prasečáku než peršan. Já jsem zrohovatělý koberec u linky odsekal a dal lino a je pokoj. Ještě lepší je to vydláždit.