Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mravenci v dome

Zdravim vsechny. Potreboval bych poradit jak tu byva zvykem.-). Stala se me takova nemila vec,v mem rekunstrovanem domku se nahle vyskytli mravenci.Vubec nevim odkud prisly,zatim jich neni mnoho,chodi po třech vypada to na ty male, asi faraoni.Prosim o radu co by na ne mohlo zafungovat kdyz nevim kde maji hnizdo? Dekuji.

Tak to som este naozaj nevidel. Povedal by som, ze na ne bude najlepsi nejaky jed. Na mravca sa nalepi a ten neskor v hniezde chcipne spolu s ostatnymi (snad v kazdej drogerii, Tescu,...). Ale skusenosti s tym nemam, sam pouzivam uz par rokov Biolit.