Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LED TV

Dobrý den. Na mé LED TV philips jsem si vsimnul, ze ve vrchnich rozich obraz neni idealne cerny ale prostupuje tam jakoby lehce blede svetlo. Je tento jev u LED tv normální?

Nevidím v tom žadny problém.
TV je záležitosť hlukového pozadia. Pozornosť uživateľa zobrazovanému obrazu je 0,0371% mentálnej kapacity mozgu.
Ne nadarmo TV spoločnosti vysielajú reklamu, so zvukom 3x tak hlasitým, oproti ostatnému obsahu.

Aspoň na sekundu upútať pozornost ... :-D

Prosím upřesni vztah mentální kapacity mozku k světlám rohům obrazovky.
K dotazu - drtivá většina má prosvětlovací zdroj po obvodu obrazovky a záleží na tom, jak se povede toto světlo stejnoměrně rozprostřít po cele obrazovce. Zkus, jesli nemáš přepálený jas, trošku jej stáhni. Na brilantní černou je jedině plazma, kde co bod to žárovička (plazmový výboj) když nesvítí, je tma narozdíl od Lcd kde svítí stále (nemluvím o technických výbojích, kde zkoušejí diody po celé ploše a dynamicky mění jejich jas, ale to bude jiná cenová kategorie).