Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem elektroměr actaris sl7000 - odečet

Dobrý den, na firmě máme elektroměr actaris sl7000, má displej a jedno nezaplmbované talčítko. Nevíte někdo zda (a jak) se z něj dá zjistit jaký měl za minulé období maximální proudový odběr (v ampérech nebo kW) ?

Soudruh Gůgl mi hnedle našel uživatelský manuál...:-) , ale tam měření maxima není:-(. Záleží, jakou sazbu dodavatel /el.měr/ měří, tedy jak byl naprogramován pro Vaše odběrné místo dodavatelem el. Dodavatel Vám poskytnul při instalaci tohoto el.měru tisk manuálu, tak se obraťte na něho. Podle mne by se měl po podržení tlačítka přes "STD DATA" rozvinout dlouhé menu, kde jsou k dispozici všechny sledované veličiny po měsících, jeden rok dozadu. Tam by se v případě např. sledované sazby "B" mělo najít "čtvrthodinové maximum" v kW. Je toho tam možné měřit "mraky"... Pro příklad:

Pořadí: 1.8.1 = VT/kWh (1.8.1.02 = stav k nejbližšímu únoru zpět, atd.)
1.8.2 = NT/kWh
5.8.1 = VT/kVAhr
5.8.2 = NT/kVAhr
8.8.1 = VT/kVAhr (kap.)

Při listování sledujte údaj "hodnota", kde se ukazuje jednotka, ve které se měří (sec, kW, kWh, kVAhr...