Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení ovladacího vodiče HDO ke stykači

vážení přátelé!
včera jsem psal dotaz na poradnu zda je možné připojit na ovládací vodič k elektrickému kotli dvě cívky stykače ,to znamená zdali je možné připojit ke stávajícímu stykači ještě jednu cívku.Hledal jsem dnes můj dotaz ze včerejšího dne ale marně.Snad to zatím neumím.Prosím proto pokud máte někdo zkušenost s tímto problémém poraďte.Předem děkuji za radu ,přeji hezký den a jsem s pozdravem Hubert

Díky za radu!
Připojení míním provést na cívce stykače ke kotli,paralelně k puvodnímu vinutícívky stykače.Jedná se o to,že mám v předsíni lednici kam v době kdy bylo zhotoveno topení nebyl zabudován radiátor,a v této zimně jsem musel přestěhovat lednici aby pracovala.Chtěl bych tam pomocí malého přímotopu zvednout teplotua spolu v době nízkého tarifu ovládat stykač přímotopu.Mám školy elektro,ale je mne 74 let a už není takový přehled jako dříve.Děkuji mnohokráte za Vaši odpověď,je plně vyčerpávající a jsem spokojen.Ještě snad dodat ,že HDO je digitální.To je vše,přeji ať se daří a přeji krásné spokojené budoucí dny .Děkuji Hubert