Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nekvalitní benzín?

Dobrý den
Mám mondeo 2.0 16v benzín rok 2005
Do dneška jezdilo v pohdě táhlo od spodu spotřeba do 7 litrů dnes jsem natankoval u Euro oil
bohužel netáhne cuká když chci aby to jelo tak na pdlahu je možné ,že je to způsobeno nekvalitní dodávkou paliva?Stalo se vám to už ?
To je důvod proč půjdu asi do plynu protože při nekvalitním palivu mám spotřebu kolem 8 litrů .

Ale, taky Lukoil? Mám jejich pumpu po cestě, mívají levnej benzín, ale taky už tam nikdy neberu. Když jsem ještě vloni jezdil na benzín, tak jsem tam z nouze natankoval (protože mají otevřeno i v půl šestý ráno). Ne, že by to nějak poškodilo motor, ale na jejich benzín to prostě jelo nějak líněji, motor vůbec netáhnul.
Už tam neberu. Teď tankuju jen u Jetu, jsou levní a nikdy jsem s nimi neměl problém, motor šlape OK.