Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Už nebudu dělat předsedu BD aneb jak z toho ven

Tak a mám toho DOST! Vlastní blbostí jsem se stal předsedou bytového družstva, přežil jsem čtyři roky hrůzy, ale teď potřebuju skončit, ideálně ihned. Jak na to, když to nikdo z baráku nechce dělat? Doplňující otázka: skutečně v každém domě musí existovat jeden nešťastník, kterého to dovede na pokraj psychiatrické léčebny?

Vyprdni se na to. Když to budou moc chtít, ozvou se znova. Když to třikrát zahodíš, budeš mít pokoj. Kdo se moc snaží, chtějí po něm ještě víc. K nám poslali do firmy nějakou statistiku pro Státní statistický ouřad, že musíme povinně hlásit dosažené výsledky, objemy mezd a podobně, když ne, hrozné pokuty bla bla bla. Dali jsme to vyplnit cikánovi ze stavby, co neumí pořádně česky, píše z posledních sil. Nasekal tam pravopisné chyby, popletl chlívečky, napsal blbě čísla, vylil na to pivo. A máme od nich pokoj.

Mno, přišlo cosi, co se jmenuje "Výzva k uzavření smlouvy o dodávce vody a odvádění odpadních vod" a jsou tam takové hezké kolonky typu velikost těžce propustné zpevněné plochy, lehce propustné plochy... Ježíši, co to znamená? Co se po mně žádá? To mám pobíhat kol baráku se skládacím metrem a s kýblem vody, zkoušeje propustnost?