Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak pověsit tištěný obraz?

Zdravím pánové, zeptám se trochu blbě:
Chci pověsit moderní tištěný obraz (takový ten obraz jak je plátno přes dřevěný rám). Jak ho věšíte vy? Jen na hřebíček? Trochu bych se bál aby lehce nespadl. Nebo jsou na to nějaké spešl skobičky?

Do zdi se dá na hmoždinku vrut se zápustnou hlavou, klidně úplně malý, já používám hmoždinky 4 mm a vruty 3x35 mm, na okraj té hlavičky se obraz zavěsí a lehce stiskne, tím se hlavička vmačkne do dřeva a udělá si tam důlek. Máme jich tak pověšených spoustu už léta a zatím žádný nespadl :-)