Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrovlnka Whirlpool mwd 208. Zkušenosti?

Zdravím, máte někdo zkušenosti s touto mikrovlnkou? whirlpool-mwd-208-sl Nechci ji kupovat, už ji mám, ale zdá se mi, že ohřívá moc pomalu a ještě k tomu od kraje (kraje vařící, prostředek studený). A ohřívat např. porci špaget 7 minut a to ještě s tím, že je musím 4x promíchat není moc pohodlné a hodné mikrovlnky. A to nemluvím o rozmrazování. To už ohřívala líp moje stará mikrovlnka Clatronic za 1000. Chci jenom vědět, jestli máte podobné zkušenosti, nebo je to zralé na reklamaci.

Vybavenější mikrovlnky mají nejchytřejší na trhu. U jednoduchých je blbost platit za značku.
Mikrovlnky dělají v Číně a od té doby mají problémy s kvalitou - třeba drahá JT359 a Error3. Porce špaget musí být na plný výkon 700W ohřátá do dvou minut. Ale co nádobí? Většinou se zkouší sklenice s vodou, to se lépe porovnává. Já bych to reklamoval, protože za 7 minut už by byly špagety znovu sušené.

To se divím že něco jde, nefunguje (nebo špatně) vnitřní ventilátor pro elektroniku a ta se přehřívá. Výměna je dost drahá, ale bylo to utržené na ose a dalo se to slepit 3TON epoxy (možná i jiným, ale tohle je vyzkoušené). Někde v diskuzi bylo o opravě za 2 tisíce.

Ještě jedna věc, možná ten ventilátor byla jiná závada u 369, tohle se objevovalo při pečení a je to chyba senzoru teploty The F3 is an error with the oven sensor. It should read about 1100 ohms of resistance at room temperature. Do you have a meter to test it with? nebo teplota neodpovídala předpokladům - docházelo k překmitům teploty nahoru.
Už je to pár let, 359 praskl rámeček trouby, tak jsme upgradovali.