Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem auto jede na tři válce

Dobrý den, chci vás požádat o radu.Jsem žena a autům nerozumím :-D
mám opel frontera a motor jakoby šelestí.Kolega se na to koukal a probijí tam jedna svíčka.Svíčky jsou vyměněni za nové.Zkrátka prý místo na čtyři jede jen na tři válce.Samozřejmě to dám opravit ale chci se zeptat zda když s tím pojedu muže se něco stát? ničí se něco? potřebuju s tím v sobotu odjet cca 100km... děkuji za rozumné odpovědi

Všechny čtyřválce Frontery mají klasicky rozdělovač. Takže když ti tam někdo namontuje nové kabely, připadně i víčko rozdělovače, bude po problému. Aspoň pokud je to opravdu zapalováním.
Tedy pokud nemáš ten šestiválec, tam už je statické zapalování.
V žádném případě s tím takhle nejezdi, jak už bylo řečeno, zničíš katalyzátor!