Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Co je potřeba k soukromému vlastnictví autogenu?

Dobrý den,
co je vše potřeba k soukromému vlastnictví autogenu?
Když pomineme to, že se asi soukromě nevyplatí, jak je to s láhvemi? Četl jsem, že teďkom se pouze pronajímají.
Jak je to s plyny? Stárnou nějak časem, aby se museli třeba po 5 letech vyměnit, kvůli např. menší využitelnosti? Revize lahví se dělají každoročně? Co distributoři plynů, nejznámější Linde a Messer?
Děkuji za jakékoliv odpovědi.

Abychom zabránili dalšímu zneužívání tématu reklamními agenty, zamykám. (Kurt)

A potřebujete opravdu acetylen/kyslíkovou soupravu? Svařování se tím skoro vůbec nedělá - je to drahý a materiál oxiduje, k řezání je výhodnější flexa, nebo plazma, ohřívání velkých věcí doma často nehrozí... K pájení od stříbra po mosaz stačí propan/kyslík, který je diametrálně levnější provozně i investičně, menší, lehčí a k ohřevu většinou taky stačí...
Já šel cestou propan/kyslík, svářečka CO, flexa a trafo. Tím obsáhnu všechno, co potřebuju, a nemusím mít smlouvy, bát se neodborné manipulace (děti) ...