Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mokro v koupelně

DObrý večer v loni jsme dělali novou podlahu v koupelně včetně izolace ve zdi IPA a v podlaze IPA nová dlažba a obklady ,v koutě máme wc kde se na podlaze asi 10 cm a na stěně taky asi 10 cm sráží voda jsou vydět kapičky a na zemi je voda jde o kraj domku směrem ven je zeď 50 cm a do stodoly 30 cm v koupelně máme teplotu průměr 20 stupňů.
Může to být nějakým tepelným mostem mezi stěnou 30 cm do stodoly?Do rohu pouštím přímotop aby to bylo suché

Téměř s jistotou ano, jde o tepelný most. Je možné že by pomohl jen ventilátor (nižší spotřeba energie) který by zajišťoval cirkulaci vzduchu v uzavřené koupelně.
Jak vysoko od podlahy je izolace ve zdivu. Navazuje na izolaci v podlaze nebo je právě o těch +/- 10 cm výše?