Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zápach zatuchliny v bytě

Prosím o radu.

Máme cca 1 rok byt ve vlastnictví. Přibližně před půl rokem začala být při příchodu do bytu cítit zatuchlina - celkem ostrý zápach. Prohledali jsme celý byt, i pod koberci, za skříněmi, všude, zda někde není plísen. Objevili jsme stopy plísně za kuchynskou linkou, byla od zatékání vody. Vše jsme odstranili, postižené části kuchynské linky jsme vyměnili, stále větrám, avšak zápach je neměnný. Co by to mohlo být? Velmi děkuji za odpověd.

V US States bol škandál s nekvalitným sadrokartonom, samozrejme lacným, Čínskym.

Za nejakú dobu, po instalácii začal uvolňovat sírovodík, puch skažených vajec. Po cca roku-dvoch, bola elektroinstalace zničená, sírovodík je oxidačné činidlo pre meď.

Viac info si vyhladaj. Riešenie nejestvuje, resp. jestvuje, vyhodit všetok sadrokarton ... :puff: