Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sprchový kout

Dobrý den,právě dělám sprchový kout,celý obložený bez vaničky.Myslíte si že bych mohl použít místo klasické dlažby,obklad s rozměry 10 na 10cm? myslíte že by to běžného člověka udrželo?předem díky za info

myslím, že oblkady na takové zatížení nejsou dělány i kdyby to bylo komplet podbetonovaný...přece jen podlahové kachle jsou silnější a jsou dělány s ohledem na uklouznutí. Běžná hladká kchlička hrozí pádem...Bezpečnostní hledisko by mělo být na 1.místěvevolbě materiálů. ne financeeee...nebo estetika.