Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neteče teplá voda, pouze z jednoho kohoutku

Dobrý den,
před pár dny nám úplně přestala téci teplá voda z kohoutku (páková baterie) v kuchyni. V koupelně (kde je zdroj teplé vody stejný) teplá voda teče. Voda je ohřívaná průtokově v plynovém kotli, který zároveň slouží k ohřevu vody v topení. Kotel byl mnohokrát opravován, momentálně funguje, avšak je na něm velmi nízký tlak, po dopuštění vody do systému, tlak do druhého dne zase klesl skoro k nule. Může to být způsobeno nízkým tlakem na kotli nebo je závada jinde?
Děkuji.
Helena G.

Tlak na kotli je tlak oběhové vody, nesouvisí s tlakem vody v kohoutku. Zkuste těsnění na vstupu do baterie, chrání kartuši, ale přístup je jedině demontáží baterie.
U staré Mory vždy při zapnutí-vypnutí teplé vody šplíchlo trochu vody z pojišťováku, když to bylo zanesené, našplíchalo to 1,5l za den. To byl kotel "servisákův sen"