Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto cena vložkování komína

Dobrý večer
Mám komín průměr 30 cm zděný kde mám napojený kotel dříve zde byl asi nějaký krb a komín v místě stropu je rozšířen a rozdvojen aby bral ze dvou míst bohužel v místě kde byl ten krb mi sákne ven vlhkost proto bude potřeba vložkovat jakou mi doporučíte šířku průměr a kolik to stojí výška 6 metrů průměr vyůstění kotle 18 cm děkuji

už se to tu zvrhává v reklamní bitku. (touchwood)

Jak psal Paul, cena bývá v nerezi někde okolo 1000 Kč/metr. Jinak na vložkování bych doporučil kominictví Uhrín. Mrkni na jejich stránky: www.vlozkovani.cz. Cena vložkování je u nich dost rozumná, s majitelem jsem se vždy dohodl. Napiš majiteli nebo zavolej a budeš mít info od odborníka z první ruky.

Dobrý den,
ceny se hrozně liší firma od firmy. Myslim ale že kolem tisícovky se vejdete. My sme platii asi 950. Zkuste napsat na poptávkovej servr stavebninyx.cz. Komíny kontrétně tady : stavebniny-někde-něco a oni vám pošlou nabídky víc dodavatelů. My s nima máme dobrou zkušenost. Brali sme pro bytovku a dostali sme čtyři nabídky.
Marek

Vážený Marku, chcete-li reklamu, račte kontaktovat naše reklamní oddělení - nemusíte se pak ani registrovat.. Děkuji. (touchwood)