Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit plynový kotel

Dobrý den,prosím o radu
Bydlím v dvougeneračním domku spolu s prarodiči.Já v patře a prarodiče v přízemí.Máme nový společný kotel zhruba 4 měsíce.
Problém je v tom že já mám stále 13 stupnu v pokojích a dole děda má 25 stupnu,ovladač od kotle má dole v obýváku na zdi.
Řešili jsme to zavoláním plynaře který kotel instaloval.Bohužel jsem nebyl zrovna doma takže to řešil děda.Pan plynař upravil nastavení
a řekl že víc s tím neudělá a že jestli tam bude stále zima je to vina starého baráku.Výborně poradil.Teplota se zvedla o dva stupne na 15.
Vyřešilo by tuto situaci předělaní řídící jednotky ke mně do bytu nebo instalace termohlavic na topení?nebo jiná ekonomicky nenáročná možnost?

Děkuji za radu

Já mám také dvojpatrový barák,a vyřešil jsem to následovně.Na všechna topení jsem umístil termohlavice.Termostat co reguluje kotel jsem přesunul do chodby nahoru a všechna spokojenost.Jako termostat jsem zvolil digitální junkers a jsem opravdu spokojený.Vždy je nejlepší vybrat co nejstudenější místo a je po starostech :)