Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přidání radiátoru

Dobrý den mám rozvody topení trubkama al-pex a klasické radiátory chci do koupelny přidat radiátor dal bych T-kusy svěrného šroubení před stávající radiátor v koupelně a připojil další dá se to tak udělat nebo se to dělá jinak děkuji.

Děkuji radši jsem se chtěl ujistit ještě se zeptám když roztápím kotel tak po chvíli slyším šum z kottle a vrch topení je rozpálený a spodek se dlouho ohřívá musím roztápět pomalu , otázka může za to nejslabší čerpadlo které mám na rozdělovači?

Trojcestný ventil na rozdělovači mám úplně otevřený vše okamžitě pouštím do topení taky jsem si myslel ,že čerpadlo když běží naplno tak průtokáče v jednotlivých okruhách mi ukazují průtok tak na třetinu jenom