Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plynový kotel

Mám kotel Dua 24.Kontrolka provozu svítí,tlak vody je v pořádku.Kotel nejde.Ďekuji za odpověď.
Upravena velikost písmen. (Kurt)

loading...

Tady je nějaký návod:
http://www.dakon.cz/user_data/cms/soubory/00092/DU A-C-DUA-D.pdf
nevím jestli pro vás je použitelný.
Možná v tom kotli bude nějaké schema.
Nedávno jsem měl problém s kotlem Mora - taky nešel.
Tak jsem podle schematu došel k elmg ventilu, napětí na svorkách bylo, ventil neventiloval, takže jsem sehnal nový a zavolal opraváře (v elektrice se trochu vyznám, mám dost vysoký § z vyhlášky 50, do plynu se nešťourám).
Pokud v elektrice nejste moc dobrý, tak se v tom raději sám nešťourejte a opraváře zavolejte hned.