Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlučné radiátory - závada na kohoutu?

Hezký večer,
Od začátku letoční zimy máme problém s hlukem z radiátoru-jedná se o takové syčení nebo zvuk tekoucí vody. Radiátor je samozřejmě odvzdušněn. Zjistil jsem že rámus vychází z kohoutu...Setkal se s tím někdo, musí se vyměnit celý kohout? Problém je, že jsem v nájmu a vypnout čerpadlo kvůli výměně kohoutu by asi nešlo. Díky.

Ano je to obyč. kohout(* až 5). Hlučné to je při rozsahu jen 4-5 což je teď nutné použít, pod 4 to je tichý ale nevím jestli to vůbec topí. Jinak radiátor hřeje po celé délce, tak jsem předpokládal, že je odvzdušněn a z ventilu teče jen voda.